26 Eylül 2016 Pazartesi

Zuhal Topal'a Eşinden Duygusal Mesaj

Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner, eşinin doğum gününü Instagram hesabı üzerinden kızları Lina'yla birlikte çektirdikleri bir aile fotoğrafıyla kutladı.

Korhan Saygıner, eşinin doğum gününü Instagram hesabı üzerinden kutladı.

''ANNEMİZ, CANIMIZ''

Saygıner, "Bugün günlerden senin doğduğun gün annemiz, canımız… Temiz kalbinle, güler yüzünle bizim ışığımız oldun. Birlikte daha nice seneler geçirmemiz dileğiyle seni çok seviyoruz." diye yazdı.

Lindsay Lohan Suriyeli Çocuklara Yardım Ediyor

Suriyeli mülteci aileleri ziyaret ederek hediyeler dağıtan Lindsay Lohan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında "Dünya beşten büyüktür." ifadesini kullandı.

Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, İstanbul Sultanbeyli'deki Suriyeli mülteci aileleri ziyaret edip onlara hediyeler verdi. Lohan, Instagram hesabında, Türkiye'de yaşadıklarını anlatırken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Dünya beşten büyüktür." sözünü kullandı.

ZİYARET EDİP HEDİYELER DAĞITTI

Lohan, Boğaziçi Küresel İlişkiler Merkezi Koordinasyonu ile Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın ile beraber Sultanbeyli'deki Suriyeli mülteci aileleri ziyaret edip onlara hediyeler verdi.

Ayrıca Lohan, Sultanbeyli Belediyesi bünyesinde hizmet veren ve sadece Suriyeli doktorların mültecilere baktığı Sağlık Hizmetleri Merkezi'ni de gezdi. Ünlü yıldızın, Instagram hesabından mülteci ailelerle yaşadıklarını anlattığı paylaşımında "Dünya beşten büyüktür." sözüne yer vermesi dikkat çekti.

Tuğba Özay Ölümle Tehdit Edildi

Manken Tuğba Özay, "Senin ölümün benim elimden olacak güzelim, peşindeyim" şeklinde mesaj atan sosyal medya kullanıcısını savcılığa şikâyet etti.

Ünlü manken Tuğba Özay savcılığa başvurarak, sosyal medya üzerinden hakarete maruz kaldığını ve ölümle tehdit edildiğini kaydetti.

"SENİN ÖLÜMÜN BENİM ELİMDEN OLACAK"

Özay şikâyet dilekçesinde, bir sosyal medya kullanıcısının önce kendisine "Vatan haini diyerek" hakaret ettiğini belirtti. Özay, aynı sosyal medya kullanıcısının daha sonra da "Senin ölümün benim elimden olacak. Vatan haini çıktın sen de ama bekle. Peşindeyim" şeklinde sinkaflı küfürlerle ölümle tehdit ettiğini belirterek savcılığa şikâyet başvurdu.

SAVCILIĞA ŞİKAYET ETTİ

"kaanvural" adlı kullanıcı tarafından gönderilen mesajların çıktılarını savcılığa teslim eden ve dosyayı delil olarak sunan Özay, bu hesabı kullanan kişinin tespit edilip cezalandırılmasını istedi. Ünlü mankenin şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Savcılık hesabı kullanan kişinin gerçek kişi olup olmadığını belirleyecek. IP numarasından kişiye ulaşılıp ifadeye çağırılacak.(GazeteVatan)

Zerrin Tekindor Elindeki Bebeği Oyuncak Gibi Sallıyor

Neslihan Atagül, geçtiğimiz gün dizi setinden Zerrin Tekindor'un elinde bir bebeği sağa sola salladığı videoyu paylaştı, sosyal medya karıştı.

Neslihan Atagül'ün 'Kara Sevda' dizisinden paylaştığı video seti karıştırdı.

YORUMLARI ENGELLEDİ

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Neslihan Atagül, önceki gün dizi setinden Zerrin Tekindor'un elinde bir bebeği sağa sola salladığı videoyu paylaştı, altına da "Ah Zerrin ah… (bebek oyuncaktır)" notunu düştü. Güzel oyuncu yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için böyle bir uyarı yapmış olsa da bazı takipçileri "O bebek gerçek" şeklinde tepki gösterdi. Neslihan Atagül, videonun altına gelen tepkilerin artmasından ve kontrolden çıkmasından korktuğundan yorumları engelledi.

1 MİLYON KİŞİ İZLEDİ

Kısa sürede 1 milyon izlenme oranına ulaşan Atagül'ün yüklediği video, yapım şirketini de rahatsız etti. Yapımcı, Neslihan Atagül'ü "Sen dizide anneyi canlandırıyorsun, rolün gerçekliğini kaybediyor" diyerek uyardı.